Tästä verokoneeseen – Katso, ketkä tienasivat eniten viime vuonna ”Jooga avaa ovet demoneille” – Toisille jooga on läsnäoloharjoitus, Kansanlähetykselle ja Sleylle se on hetki, jossa pimeyden voimat ovat läsnä SYYSTARJOUS 🍂 Katso ja tilaa tästä » Ilahduta uutispaketilla - tilaa lahjaksi 💝 » Mainos Tutustu Kalajokiseudun digiin 1kk 1€ Kalajokiseutu Ti 10.1.2023 klo 9:36 0 MAINOS - juttu jatkuu mainoksen jälkeen MAINOS - mainos päättyy Mainos Kommentoi Ilmoita asiavirheestä Mistä kahvipöydissä juuri nyt puhutaan? Maksuton uutiskirjeemme paketoi sinulle viikoittain Kalajoen kiinnostavimmat uutiset ja ilmiöt Kiitos tilaamisesta! Lue myös LuetuimmatKirkkoherra Kari Akolahti ei allekirjoita Kansanlähetyksen ja Sleyn näkemyksiä joogasta: ”Kommenteissa heijastuu vanha maailmankuva”Kalajoelta lähtöisin olevalla Erikoisjoukot-kouluttajalla isojen tulojen lisäksi isot mätkyt – Näin alueen kulttuurialan tekijät tienasivatYllättävä räjähdealan yritys jatkaa Kalajoen yhteisöverolistan kärjessä, Kati Oy Ab jäi toiseksi”Tuloni ovat peräisin ahkerasta ja kovasta työnteosta” – Lue ketkä tienasivat eniten KalajoellaKalajoki-leivos on valittu – Katso kuva ja resepti tästä! TuoreimmatArttu Aunolan elämään on mahtunut parin vuoden aikana kaikenlaistaVieläkö muistat korona-ajan? – Ennätysmäärä matkailijoita löysi Kalajoen 2020-luvun alussa – Katso myös vaihtokuvat!Tekstareissa harmittavat rekrytoinnit ja pururadalla ajelijatHeikki Ylikangas on Kalajokiseudun uusi myyntipäällikkö: ”Ihmisellä on kaksi korvaa ja yksi suu, joten pitää kuunnella enemmän kuin puhua”Kirkkopuiston Kutsu loistaa niin kuin pitääkin Kaupallinen yhteistyöNäin verkkokaupat käyttävät psykologisia kikkoja, jotta ostat tuotteen hetiYrittäjä! Tiedätkö, miksi kilpailijasi näkyy Googlessa - ja sinä et?Syyssiivous autotalliin: Järjestele työkalut ja ulkovarusteet ennen talveaYritysrahoitus tai pankkilaina? Näin valitset oikean ratkaisun yrityksellesiSisältö on yhä kuningas – mutta vain jos se tehdään oikein
Kirkkoherra Kari Akolahti ei allekirjoita Kansanlähetyksen ja Sleyn näkemyksiä joogasta: ”Kommenteissa heijastuu vanha maailmankuva”
Kalajoelta lähtöisin olevalla Erikoisjoukot-kouluttajalla isojen tulojen lisäksi isot mätkyt – Näin alueen kulttuurialan tekijät tienasivat
Vieläkö muistat korona-ajan? – Ennätysmäärä matkailijoita löysi Kalajoen 2020-luvun alussa – Katso myös vaihtokuvat!
Heikki Ylikangas on Kalajokiseudun uusi myyntipäällikkö: ”Ihmisellä on kaksi korvaa ja yksi suu, joten pitää kuunnella enemmän kuin puhua”