Muualta Hillasta: Bravuurina patalaput – Virkkaaminen on tuonut helpotusta fibromyalgiaan sairastuneelle Raija Löytynojalle
Muualta Hillasta: Sanna Tiensuu-Piirainen sairastui rintasyöpään ja alkoi heti pohtia, voisiko katsoa elämäänsä positiivisesti
Terveyskeskuksen suoravastaanotolla on ajoittain ruuhkaa: "Jonotusaika vaihtelee muutamasta minuutista pahimmillaan neljään tuntiin"
Vieläkö muistat nämä pahat pandemiat: Ryssänyskä, espanjantauti, aasialainen, hongkongilainen, lintuinfluenssa ja sikainfluenssa?
”Ennakoimattomuus sekä kiehtoo että kauhistuttaa” – Mari Rautiola vaihtoi lastensuojelusta hätäkeskukseen
”Ennakoimattomuus sekä kiehtoo että kauhistuttaa” – Mari Rautiola vaihtoi lastensuojelusta hätäkeskukseen
Antero Haapasaari ei ymmärrä suomalaisten kateutta: ”Täysi voltti sukset jalassa on jotain paljon komeampaa kuin Virénin kaatuminen”
Tutkitusti 90 prosenttia testanneista hyötyy tästä - Markettakin löysi tehokkaan avun nivelvaivoihinsa
Ville halusi silmien laserleikkaukseen heti kun mahdollista – ”Mitä aiemmin menee, sitä kauemmin siitä ehtii hyötyä”